עורך דין לתעבורה בהוד השרון

עורך דין תעבורה בהוד השרון – זה יכול לחסוך לכם הרבה

מתי נפנה לעורך דין תעבורה?

בעידן של היום, שהכל מהיר זמין ולחוץ ואנו צריכים להגיע ממקום למקום בין אם זה למקום העבודה, איסוף הילדים, חוגים,לימודים,סידורים וכו' הרכב הוא הכלי "הקדוש" עבורנו, והוא בעצם משמש עבורנו כ"רגליים אנושיות".
לא פעם אנו מוצאים את עצמנו לחוצים בזמן, ויוצאים מחוסר תשומת לב קלה, מאבדים שליטה ואף לא מקפידים ועוברים על חוקי הנהיגה.
בשנים האחרונות כאשר בתי המשפט הולכים ומחמירים בענישה בעבירות התעבורה והתנועה ,אתם זקוקים יותר מתמיד לעורך דין לענייני תעבורה .
שוטר עצר אתכם ורשם לכם דו"ח על שימוש בטלפון בזמן נהיגה,נהיגה בשכרות,פסילה או שלילה, מהירות מופרזת, או במקרה של מעורבות בתאונת דרכים- זה הזמן הנכון והחשוב ביותר לפנות לעורך דין מהימן בתחום התעבורה שיסייע וייעץ לכם כיצד יש להתנהג ולפעול, ומה כדאי לעשות.

חשוב לזכור, גם אם אתם חושבים שהמצב אבוד ואין לכם סיכוי, לפני שאתם משלמים את דו"ח התנועה או מודים באשמה בבית המשפט אני ממליץ לכם להתייעץ עם עורך דין לתעבורה שיוכל לסייע לכם.

איך עורך דין תעבורה יכול לעזור במצב הקיים?

במקרים מסוימים כאשר אדם נתפס ע"י שוטר, הוא איננו יודע ומודע לכל הזכויות המגיעות לו עפ"י חוק ,ומה גם שלעיתים השוטר לא טורח להסביר את זכויות אלה.
בנוסף ישנם לא מעט מקרים כאשר עבירת התנועה שהשוטר החליט שביצעתם לא באמת בוצעה על ידכם, או מצבים שהשוטר לא פעל כראוי או בהתאם לחוק בזמן תפיסתכם.
כמו כן, דוגמה נוספת היא במהלך בדיקת הינשוף, או במהלך כתיבת הדו"ח הכספי וישנם מקרים נוספים רבים.
כאן נכנס לתמונה עורך הדין לענייני תעבורה, שיכול לסייע לכם ולהפחית במקרים מסוימים ואף לבטל את העונש שקיבלתם. בין אם זה עונש כספי או נקודות התעבורה.
כאשר אדם מקבל דו"ח תעבורה,שלילת רישיון או הזמנה לבית המשפט, הדבר הראשון שעליו לעשות הוא להתייעץ עם עורך דין לענייני תחבורה המתמחה בתחום, שיבדוק את הכשלים בתיק ויבדוק מה הסיכוי להפחית ואף לבטל כליל את העונש שהתקבל.
ישנם מקרים שבהם ניתן לבטל רק את נקודות התעבורה שקיבלתם (ללא הקנס הכספי) דבר החוסך לכם טרחה רבה בהגעה לקורס נהיגה מונעת שהוא בתשלום, ארוך ומייגע, ואף עלול לגרום לכם להפסיד שעות עבודה רבות על מנת להגיע למפגשים .

כיצד נבחר עורך דין לתעבורה בהוד השרון?

חשוב מאוד לבחור בעורך דין המתמחה ובקיא בתחום דיני תעבורה, בעל ניסיון עשיר, המלצות רבות ושלל הצלחות ותקדימים.
יהיה נכון מצידכם לבחור בעורך דין קרוב למקום מגוריכם, שכן יש להגיע לעורך הדין מספר לא מבוטל של פעמים לצורך החתמות שונות, הסדרי טיעון וכו'. כך תחסכו זמן יקר והתרוצצויות מיותרות.

יש לכם שאלות בנושא? מעוניינים לדעת עוד פרטים? משרד עו"ד ונוטריון אלון לו ושות' ישמחו להשיב לשאלותיכם ולייעץ בכל עת.
נא השאירו פרטיכם בתיבה מטה.

עקבו אחרינו בעמוד הפייסבוק שלנו לפרטים ועדכונים נוספים.

4.8/5 - (201 votes)
אלון לוי, עו"ד

אלון לוי, עו"ד

ליעוץ חייגו 09-9550777

שתף מאמר זה