נוטריון עד הבית

נוטריון עד הבית / עורך דין עד הבית

עורך דין עד הבית / נוטריון עד הבית | אלון לוי משרד עורכי דין

משרדנו חרט על דגלו לסייע לחברה  ולהנגיש את שירותינו לכל אדם אשר קשה לו / אינו מסוגל לצאת מהבית או שסתם מעוניין בשירות עורך דין נוטריון עד הבית

לעיתים קרובות הנכם זקוקים לשירותיו של עורך דין / נוטריון, לפעמים במקרה שתצריך לערוך צוואה, למכור נכס, להוצאת צו ירושה, צו קיום צוואה, להגשות בקשות בהוצאה לפועל/ ביטוח לאומי/ בתי משפט, או לפעמים בשביל לאשר תצהיר או מסמך אחר על ידי עורך דין או על ידי נוטריון כגון תרגום נוטריוני / אישור נוטריוני וכדומה.

איך זה עובד? 

במקרים בהם מצבכם הפיזי מגביל אתכם מלצאת מהבית. או שעקב גילכם המבוגר יציאה מהבית למשרד עורכי דין הוא משהו שעשוי לעייף אתכם מאד, או שהנכם מעוניינים בשירות עד הבית עקב חוסר זמן : אנו מציעים לכם את שירותינו עד לפתח דלתכם, כל שתצטרכו הוא לצלצל למשרדנו 09-9550777  ולהסביר לנו מהו השירות שאתם זקוקים לו  .
אנחנו נסביר לכם על התהליך, על העלויות ומה אתם צריכים להכין לפני הגעתנו לביתכם ( לדוגמה : תעודת זהות, דרכון או מסמכים אחרים), נשלח אליכם עורך דין ממשרדנו עם כל החומר מודפס אליכם הבייתה, התשלום יתבצע בביתכם כנגד חשבונית ותוכלו להיות בראש שקט ולקבל תעודת אחריות על השירותים שלנו אשר ניתנים ממשרד עורכי דין אלון לוי בעל ותק של שנים ומתמחה בתחומים רבים. 

איך נולד הרעיון? 

מייסד המשרד, אלון לוי בעל רגישות רבה לאנשים מבוגרים ולבעלי מוגבלויות ובתחילת דרכו הבין כי שירות לקוחות צריך להיות מעל הכל, גם אם צריך להגיע ללקוח שלא יכול לצאת מהבית, עד לפתח דלתו. 
יום אחד הגיע למשרדו טלפון מאישה מבוגרת אשר לא יכלה לצאת מביתה וביקשו ממנה תצהיר לצורך חברת הביטוח אותה תבעה, הגברת סיפרה כמה קשיים חברת הביטוח מנסה להעפיל עליה ומנסה " לייאש" אותה, אלון מייד נסע לביתה וסייע לה במה שניתן, אותה גברת זכתה בתביעתה ותרמה את כל כספי התביעה לארגונים המסייעים לבעלי מוגבלויות.
מעשה זה נתן לנו השראה ומאותו יום החלטנו כי אנו מנגישים את שירותי עורך דין לאנשים אשר קשה להם לצאת מהבית עד לפתח דלתם וזאת ללא כל רווח נוסף למשרדנו ! אלא רק לצורך מתן השירות והעזרה לקהילה. 

משרד עורכי דין ונוטריון אלון לוי מעניק מחירים הוגנים ונותן מענה מקצועי לאזרחי מדינת ישראל כולה כבר שנים רבות ובמחירים הוגנים. 

לנוטריון עד הבית חייגו אלינו ועוד היום הנוטריון שלנו יגיע לביתכם

משרד עורכי דין ונוטריון אלון לוי מגיע לכל חלקי הארץ. 
מוזמנים ליצור קשר
09-9550777, במקרים דחופים נא לחייג לנייד 050-2238423

בקרו בעמוד הפייסבוק שלנו !

***המידע המוצג במאמר הינו מידע כללי בלבד, ואין בו כדי להוות יעוץ ו/או חוות דעת

 

5/5 - (218 votes)
אלון לוי, עו"ד

אלון לוי, עו"ד

ליעוץ חייגו 09-9550777

שתף מאמר זה