עורך דין בהוד השרון

עורך דין מקרקעין בהוד השרון

 

מתי צריך עורך דין מקרקעין בהוד השרון?

כאשר הנכם לפני לפני רכישת נכס מקרקעין או מכירת נכס מקרקעין, התחנה הראשונה שלכם צריכה להיות אצל עורך דין מקרקעין בהוד השרון.


מהו נכס מקרקעין, או בשמו השני נדל"ן ?

מקרקעין הם נכסים שאינם .מטלטלין דהיינו קרקע, כל הבנוי והנטוע עליה. כוללים המקרקעין כל דבר המחובר לקרקע חיבור של קבע.

הבעלות על מקרקעין חלה גם מתחת לפני הקרקע, וגם מעל הקרקע למעט מעבר אווירי מעל הקרקע. מקרקעין קרויים גם נִכְסֵי דְלָא נָיְדֵי, מקור המונח בשפה הארמית (ראשי תיבות: נדל"ן, ותרגומו העברי "נכסים שלא נודדים/נעים").

איך בוחרים עורך דין  מקרקעין בהוד השרון?

חשוב לוודא כי עורך הדין שאתם פונים אליו הוא אכן עורך דין מקרקעין בהוד השרון, עורך דין אשר אינו מתמחה במקרקעין, הוא אינו עורך דין מקרקעין בהוד השרון ולכן יהיה זה חכם מצדכם לפנות רק לעורך דין מקרקעין בהוד השרון שזהו תחום התמחותו. תחום המקרקעין הוא מבין תחומי ההתמחות המורכבים והאחראיים ביותר מבין שלל התחומים ולכן יש לבדוק שעורך הדין אליו פניתם הוא אכן עורך דין מקרקעין בהוד השרון.

מתי לפנות לעורך דין מקרקעין בהוד השרון ?

כאשר הנכם עומדים לפני העסקה, כבר בשלבים הראשוניים, גם אם טרם אותר רוכש לנכס וגם אם טרם רכשתם את הדירה, יהיה זה נבון מצדכם לקבוע פגישה עם עורך דין מקרקעין בהוד השרון אשר יסביר לכם על התהליך, על השלכות המס ועוד.

לדוגמא, הרבה רוכשי דירה ראשונה מגיעים למשרדנו כאשר הם מצאו דירה, אבל לפני שביררו את זכאותם לקבל משכנתא, לצורך כך, עורך דין מקרקעין בהוד השרון יסביר לכם, כי בטרם תתקדמו לרכישת דירה, חובה לברר את זכאותכם למשכנתא ולקבל אישור עקרוני למשכנתא.

ראו לעניין זה מאמר בנושא המדריך לרוכשי דירה ראשונה

 

מה תפקידו של עורך דין מקרקעין בהוד השרון?

ברכישת דירה, תפקידו של עורך דין מקרקעין בהוד השרון הוא המרכזי ביותר בעסקה, להבדיל מהמתווך, אשר האינטרס הבלעדי שלו הוא שתחתמו על החוזה כמה שיותר מהר.

עורך דין מקרקעין בהוד השרון יבדוק לכם את נסח הטאבו – המכונה גם " תעודת הזהות של הנכס", וכן יבדוק את מצבו המשפטי המלא של הנכס.

כמו כן, עורך דין מקרקעין בהוד השרון יגש למשרדי הרשות המקומית בה הנכם רוכשים את הנכס, ויברר ויוודא כי לנכס אין חריגות בניה כלשהן וכי לא נפתח תיק כתב אישום נגד בעלי הנכס בנוגע לחריגות בניה.

עורך דין מקרקעין בהוד השרון יבדוק ויוודא עבורכם שלא יהיו הפתעות לגבי הנכס הנרכש ויגן על האינטרסים שלכם בהסכם המכר.

כאמור לעיל, תפקידו של עורך דין מקרקעין בהוד השרון הוא מורכב וחשוב ביותר, ולכן יש לגשת לעורך דין מקרקעין בהוד השרון שיגן עליכם בעת רכישת נכס מקרקעין – שבדרך כלל זוהי העסקה הגדולה ביותר בחייו של אדם.

 

 

למה לבחור בעורך דין מקרקעין בהוד השרון?

בעסקת מקרקעין יש להגיע לא מעט אל משרדו של עורך הדין שייצג אתכם, אם לצורך חתימות על טפסי משכנתא, הסכם המכר, שטרות מכר, בקשה לרישום הערת אזהרה ועוד.

לכן, יהיה זה חכם ונוח עבורכם לבחור עורך דין מקרקעין בהוד השרון שתהיה לו את הנגישות והזמינות הגדולה ביותר עבורכם.   

משרדנו מתמחה במקרקעין ובניה וישמח לעמוד לשירותכם בכל עת ! חייגו : 09-9550777

בקרו בעמוד הפייסבוק שלנו !

משרדנו יושב בדרך מגדיאל 5 הוד השרון, ( צומת דרך רמתיים, רחוב הבנים ודרך מגדיאל) וכן נותן שירות גם בערים הסמוכות כמו כפר סבא ורעננה. 

***המידע המוצג במאמר הינו מידע כללי בלבד, ואין בו כדי להוות יעוץ ו/או חוות דעת

5/5 - (145 votes)
אלון לוי, עו"ד

אלון לוי, עו"ד

ליעוץ חייגו 09-9550777

שתף מאמר זה