עורך דין ייפוי כח מתמשך ברעננה

עורך דין ייפוי כח מתמשך ברעננה

  • מהו ייפוי כוח מתמשך? 

אם אתם מעוניינים לתכנן את עתידכם כבר מעכשיו, ולקבוע מי יהיה מיופה כוחם במצב שחלילה לא תוכלו להחליט זאת בדעה צלולה- הכלי הזה מיועד לכם.

ייפוי כח מתמשך הינו מסמך המיועד לכלל האוכלוסייה באשר היא: גברים ונשים כאחד שמלאו להם 18 שנים, בו הם מחליטים מי הוא האדם שיוכל לחתום במקומם ולדאוג לענייניהם הכלכלים, אישיים ורפואיים כאשר חלילה לא יוכלו לעשות זאת יותר, ויוגדרו כ"לא כשירים". מעין אפוטרופוס עתידי.
זהו הכלי המשפטי היחיד שבו אני קובע לעצמי מי ינהל את ענייני החשובים ביותר במקרה שכבר לא אהיה צלול בדעתי. באמצעות הליך זה אתם מגנים ,שומרים ומבטיחים את עתידכם לימים שאינם מאירי פנים.

לקריאה בהרחבה על ייפוי כח מתמשך לחץ כאן                                                    

  • למה עדיף ייפוי כח מתמשך ולא מינוי אפוטרופוס?

לייפוי כח מתמשך ישנם יתרונות רבים בהשוואה למינוי אפוטרופוס.                                                                                    היתרון המרכזי שלו שהוא הליך קל, נגיש, נכנס לתוקף במיידי ותקף עד לסוף החיים.                                                          הוא אינו זקוק לחידוש או רענון, בעוד שמינוי אפוטרופוס כרוך בהתעסקות רבה עם מוסד מיושן שכורך סביבו בירוקרטיה רבה,פיקוח והגשת דוחות שנתיים.
באמצעות ייפוי כח מתמשך יש לכם את האפשרות הבלעדית לבחור מראש מי יהיה מיופה כוחם, ובכך להימנע "מכאב הראש" העתידי לבני משפחתכם שיצטרכו להחליט ולקבוע בניהם מי הוא זה שיהיה האפוטרופוס שלכם במידה ותגיעו למצב שלא תהיו כשירים לכך.

  • מי יכול לערוך ייפוי כח מתמשך?

רק עורך דין שעבר הכשרה בתחום עפ"י תיקון 18 לחוק ההכשרות ואפוטרופסות שמוכר ע"י משרד המשפטים והאפוטרופוס הכללי בישראל, רשאי לערוך ייפוי כח מתמשך.                                                                   
בנוסף, חשוב לציין כי עורך דין  שיש לו עניין אישי בייפוי הכח לא יכול לערוך ייפוי כח מתמשך לממנה וכן, אין ביכולתו להיות מיופה הכח של הממונה במידה והוא עורך את ייפוי הכח.                                                                                              על מנת שייפוי הכח יכנס לתוקף ,צריך להפקידו אצל האפוטרופוס הכללי, באמצעות הפקדה עצמאית או מקוונת ע"י עורך הדין.                                             

  • כיצד בוחרים עורך דין לייפוי כח מתמשך ברעננה?

לפני שניגשים למצוא עורך דין  לייפוי כח מתמשך, יש לבדוק שעורך הדין באמת עבר הכשרה בתחום, ומוכר ע"י הרשויות לערוך הליך זה.                                                                             
אני ממליץ לכם לבחור עורך דין שיש לו המלצות ,ידע וניסיון עשיר בתחום.                                                   
יהיה חכם עבורכם לבחור עורך דין קרוב למקום מגוריכם שכן יש להגיע לפגישה ולחתום אצלו על ייפוי הכח, דבר שיכול להקל על התהליך עבורכם.   

  • כמה עולה להפקיד ייפוי כח מתמשך?

הפקדת ייפוי כח מתמשך אינה כרוכה בעלות כלשהי מלבד שכר טרחת עורך דין.              
משרדנו מתחייב לתת עבורכם את הצעת המחיר ההוגנת,והטובה ביותר ללא התחייבות.
*יש לציין שהמחיר משתנה בהתאם למורכבות ייפוי הכח.                                                                                                       

לסיכום:
אני ממליץ לכם לערוך הליך זה בהקדם כל עוד אתם צלולים.                        
חסכו לעצמם זמן יקר וכאב ראש בהליכים בירוקרטים .הודיעו כבר היום לאפוטרופוס הכללי את מי אתם ממנים למיופה כוחם שיוכל לחתום במקומכם בגופים השונים ולקבל החלטות במקומכם כאשר לא תהיו כשירים לעשות זאת. 
   
משרדנו יושב בהוד השרון ומעניק שירות גם לתושבי רעננה.

     

יש לכם שאלות בנושא? מעוניינים לדעת עוד פרטים? משרד עו"ד ונוטריון אלון לוי ושות' ישמחו להשיב לשאלותיכם ולייעץ בכל עת בטלפון: 09-9550777 או השאירו פרטיכם בתיבה מטה.

עקבו אחרינו בעמוד הפייסבוק שלנו לפרטים ועדכונים נוספים

4.8/5 - (200 votes)
אלון לוי, עו"ד

אלון לוי, עו"ד

ליעוץ חייגו 09-9550777

שתף מאמר זה