עורכי דין באבן יהודה

עורך דין באבן יהודה

 

תושבי אבן יהודה היקרים, במסגרת של שירותיו של משרד עורכי דין אלון לוי ושות', החלטנו להנגיש את שירותי עריכת הדין לתושבי אבן יהודה.

כל תושב ותושב, אשר נתקל בסיטואציה משפטית כלשהי, מוזמן לחייג אלינו ולהתייעץ, אנחנו כבר נכוון אתכם כיצד להגיע אל הפתרון המשפטי הנכון ונתאים לכם שירות עריכת דין מקצועי וטוב.

כל אדם במהלך חייו יזדקק לשירותיו של עורך דין, לצערנו הרב אנחנו מבינים את החוסר בעורכי דין במקום כמו אבן יהודה, ולכן החלטנו להרים את הכפפה ולהעניק שירות משפטי איכותי לתושבי אבן יהודה.

אילו שירותי עורך דין אנחנו מספקים באבן יהודה?

משרדנו מעניק שירותים משפטיים בתחומים הבאים :

עסקאות מקרקעין, מכירה ורכישה של דירות יד שניה וכן דירות חדשות מקבלן, ייצוג דיירים בתמ"א 38, העברה ללא תמורה בין בני משפחה ועוד. למידע נוסף היכנסו לקישור

צוואה וירושה – עריכת צוואות לרבות צוואה נוטריונית, צוואה בעדים, צוואה הדדית ועוד.
הוצאת צו ירושה וצו קיום צוואה לאנשים שנפטרו ומקום מושבם היה אבן יהודה ו/או אחד מיישובי השרון. לאחר הוצאת הצו אנו רושמים את הירושה בלשכת רישום המקרקעין ומנחים את היורשים בכל מה שצריך לעשות. למידע נוסף היכנסו לקישור

דיני עבודה – ייעוץ לעובדים ומעסיקים בעניין זכויות עובדים, לרשות זכויות פנסיה, פיטורים, ימי חופשה ומחלה, שימוע לפני פיטורים, פיטורים בהריון וכל היוצא בזאת.
עולם דיני העבודה הוא עולם מורכב אשר כדי לדעת את זכויותיכם יש להתייעץ עם עורך דין דיני עבודה מומחה שיתן לכם את חוות דעתו ויגיע לכם האם אתם זכאים לתבוע. למידע נוסף היכנסו לקישור

עורך דין חברות – במסגרת שירותי עורך דין באבן יהודה, אנו נספק לכם את כל השירותים מול רשם החברות, לרבות הקמת חברה חדשה, פירוק חברה, חתימה על מסמכי חברה, הכנת פרוטוקולים, ישיבות דריקטוריון ויעוץ שוטף.

לטיגציה – לצערנו הרב אנו לעיתים נתקלים בחיים במצבי סכסוך מול אדם או תאגיד מסוים, אם הגעתם למצב של "אין ברירה" אנחנו כאן כדי לייצג אתכם נאמנה בבית המשפט באמצעות עורכי דין מהשורה הראשונה.

תעבורה – קיבלתם דו"ח ונקודות על מהירות/דיבור בנייד? נתפסתם בנהיגה בשכרות? זה לא סוף העולם, במשרדנו עורך דין המתמחה בתעבורה ויוכל לייצג אתכם בבית משפט ולהפחית ואף לבטל את העונש שגזרו עליכם.

ייפוי כח מתמשך – בשנת 2018 נכנס לתוקף התיקון לחוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות, במסגרתו נכנס לחיינו " ייפוי כח מתמשך", זהו מסמך אשר קובע איך ינוהלו ענייניכם בעתיד כאשר חלילה לא תוכלו יותר לנהל זאת בעצמכם יותר. למידע נוסף – היכנסו לקישור

חתימת עורך דין – זקוקים לחתימה של עורך דין על תצהיר, מסמך, אישור עורך דין ? משרדנו מספק שירותי חתימת עורך דין באבן יהודה !

שירותי נוטריון – משרדנו מספק שירותי נוטריון באבן יהודה, אם אתם זקוקים לחתימת נוטריון על מסמך מסויים, חייגו אלינו. למידע נוסף היכנסו לקישור

 

אז תושבים יקרים, אנחנו מודים לכם מאד על שביקרתם באתר שלנו, אל תהססו – התקשרו אלינו, אנחנו נעזור לכם בכל מה שניתן וניתן לכם לשוחח עם עורך דין שידע בדיוק איך לעזור לכם במצב שאתם נמצאים בו.

.

נשמע לשמוע מכם,
באהבה ובהוקרה, אלון לוי, עו"ד

 

בקרו בעמוד הפייסבוק שלנו !

 
 
***המידע המוצג במאמר הינו מידע כללי בלבד, ואין בו כדי להוות יעוץ ו/או חוות דעת משפטי
4.8/5 - (198 votes)
אלון לוי, עו"ד

אלון לוי, עו"ד

ליעוץ חייגו 09-9550777

שתף מאמר זה