ניהול נכסים ודירות

ניהול נכסים

אלה מכם המשקיעים  בנכסי נדל"ן, לרבות דירות / חנויות / משרדים ; ודאי מודעים לקושי הרב הנושא עימו ניהול של נכס נדל"ן.
נכס נדל"ן, כהשקעה, הוא שונה בהרבה מהשקעה בשוק ההון ; בשוק ההון כל הנדרש ע"י המשקיע הוא לעשות העברת כספים ולקנות ולכור ניירות ערך, ניתן לעשות זאת באמצעות יועצי השקעות למיניהם ( בתשלום עמלה) וניתן לעשות זאת גם לבד.
וזאת להבדיל מנכס נדל"ן, הדורש תשומת לב רבה, החל משלב מציאת הדייר ועד שלב תחזוק תקלות הנוצרות בנכס.

מעוניינים בעורך דין שינהל את הנכס שלכם? חייגו עכשיו לקביעת פגישה ללא עלות 09-9550777

מה דורש טיפול בנכס נדל"ן ?

טיפול בנכסי נדל"ן מתחיל החל בשלב מציאת דייר לנכס, בדיקתו, החתמה על הסכם שכירות, תחזוק שוטף של תקלות בנכס, מתן מענה לדיירים, החלפת דיירים, שמירה על תקינותו של נכס, התנהלות מול הרשויות השונות.

מציאת דייר ע"י חברת ניהול נכסים

משרדנו יפעל למציאת דייר לנכס שלכם, וכן יפרסם אותו בערוצי השיווק השונים כגון אתר יד 2, ברשתות החברתיות ועוד, וזאת על מנת למצוא דייר איכותי למתאים לנכס שלכם.

החשיבות בהכנסת דייר טוב לנכס שלכם – היא גבוהה. דייר טוב הוא כזה שישלם בזמן את דמי השכירות והחשבונות שלו, ישמור על הנכס, על נקיונו ועל תקינותו, וכן יפנה את הנכס בזמן ללא עשיית נזקים לנכס.

החתמה על הסכם שכירות

היות ומשרדנו מתמחה בתחום המקרקעין, אנו נוודא כי הסכם השכירות שייחתם מול הדייר שלכם הוא האיכותי והחזק ביותר, נדאג לבדוק שהדייר שהגיע אינו מסובך כלכלית ואינו נמצא בהליכי פשיטת רגל ; נדאג לקחת מהדייר ערבויות איכותיות לצורך הבטחת שמירתו על הנכס ; הבטחת תשלומי השכירות וכן שמירה על תקינותו של הנכס שלכם.

החשיבות של החתמת שוכרים על הסכם שכירות איכותי היא חשובה ביותר והיא מהווה היתרון המרכזי בשכירת שירותי משרדנו לניהול הנכס שלכם.

שמירה על תקינותו של הנכס

לכל אורך תקופת השכירות, משרדנו יתן מענה לשוכרים אשר נמצאים בנכס שלכם, וכן ישמע לכל קריאה של הדיירים ככל ויהיה בנכס בעיות תחזוקה.
היה ותצוץ בעיית תחזוקה כלשהי, אנו נדאג להביא אל הנכס את אחד מבעלי המקצוע אשר נבחרו בקפידה ע"י משרדנו לצורך טיפול בתקלה.
בעלי המקצוע איתם אנו עובדים נבחרו בקפידה ונותנים לנו עבודה מקצועית עם אחריות ובמחירים הטובים ביותר.

מה ההבדל בין ניהול דירה לבין ניהול נכס מסחרי ?

בנכס מסחרי הדיירים הם שונים מאשר בדירות, השימוש בנכס מסחרי כגון חנות, הוא מסחרי גרידא ובהתאם גם הדיירים המגיעים לשכור נכס כזה הם שונים ; בנכס מסחרי יש חשיבות גדולה לערבויות הנלקחות לשוכרים הואיל ולצערנו לא מעט פעמים בעלי עסקים נכנסים לקשיים כלכליים לאחר פתיחת עסק – מה שגורם להם לעיתים לא לשלם דמי שכירות ולהשאיר נזקים בנכסים.

ניהול דירות, הוא עולם אחר – בניהול דירות חשוב לנו לבדוק היטב מיהם השוכרים, לבדוק שהם אנשים יציבים בעלי הכנסה קבועה, ועם עבר ללא דופי ; כמו כן חשוב לוודא כי להסכם השכירות יהיו ערבים טובים ; וכן שהדירה תישאר מתוחזקת בכל תקופת השכירות ושכך היא תוחזר גם לבעלים.

למה לבחור בניהול נכסים / דירות ע"י עורך דין ?

השוק מציע לא מעט חברות אשר מציעות שירותי ניהול נכס, היתרונות בניהול נכס ע"י עורך דין הם שונים ומגוונים : זה מתחיל בכל שעורך דין מחוייב לעמוד בכללים והחוקים של מדינת ישראל החלים על עורכי דין, וביניהם חובת הנאמנות ללקוח וחובה לפעול ע"פ כללי השקיפות וההגינות עם הלקוחות שלו. כמו כן עורך דין יכול לפתוח חשבון נאמנות ללקוחות אשר נמצאים בחו"ל ומעוניינים שמישהו ינהל כאן את הנכסים שלהם עבורם.
יתרון נוסף ומרכזי ביותר הוא ההבנה והכלים המשפטיים שיש לעורך דין שינהל את הנכס שלכם, החל מהסכמי שכירות איכותיים, כלים לבדיקת השוכרים, כלים למניעת השארת דיירים בדירה שלכם ללא תשלום דמי שכירות, ועד פינוי המושכר שלכם באמצעות בית משפט ככל ויש צורך. כל אלה מקנים לעורך דין שינהל את הדירה שלכם יתרון ברור על פני כל חברה לניהול נכסים.

כמה עולה ניהול נכס ?  

 

עלות של ניהול דירה / עלות של ניהול נכס מסחרי יכול להשתנות בהתאם מנכס לנכס.
אנו בוחרים בקפידה את הנכסים המנוהלים על ידינו תוך הבנה הדדית ששני הצדדים, גם אנחנו וגם הלקוח מעוניינים בכמה שפחות הוצאות על ניהול הנכס.
אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם משרדנו בטל' 09-9550777 לקבלת הצעת מחיר וביקור בנכס, אנו מבטיחים לכם שהצעת המחיר שלנו תהיה הוגנת בשילוב עם שירות הכי טוב שקיים בשוק ניהול הדירות .

ניהול דירות לתושבי חוץ

למשרדנו לקוחות אשר חיים בחו"ל כגון ארה"ב ואנגליה המחזיקים נכסים ודירות בישראל ( בעיקר בתל אביב), אשר משתמשים בשירות משרדנו לניהול הדירות שלהם בארץ. ככל ותחפצו בכך נשמח לתת לכם לשוחח איתם ולשמוע מהם עד כמה הם מרוצים מהשירות.

משרדנו ישמח לסייע לכם  בכל עת ! חייגו : 09-9550777

בקרו בעמוד הפייסבוק שלנו !

משרדנו יושב בדרך מגדיאל 5 הוד השרון ונותן שירות ניהול נכסים בכל ישראל

***המידע המוצג במאמר הינו מידע כללי בלבד, ואין בו כדי להוות יעוץ ו/או חוות דעת

שאלות ותשובות : 

שאלה : 
אנחנו גרים בלוס אנג'לס ויש לנו 2 דירות בתל אביב שכבר אנחנו עייפים מלנהל אותם בשלט רחוק, אנחנו צריכים מישהו שינהל את הנכס עבורנו, מה אתם מציעים במסגרת שירות ניהול נכסים?

תשובה:
שלום !, ראשית אני שמח על הפניה. 
שנית, הגע בדיוק למקום הנכון, במאמר שלמעלה אנחנו מסבירים בדיוק מה כולל שירות ניהול נכס או ניהול של דירות כמו שלכם. 
בשורה התחתונה, זה נותן לכם שקט ואנחנו מנהלים ומטפלים בדירות שלכם כאילו הם היו שלנו. 
אתם רק תקבלו את הכסף בסוף החודש ולא תצטרכו מעבר לזה לעשות דבר. 

שאלה: 
יש בבעלותי חנות בתל אביב שמושכרת עד סוף השנה והדייר מפנה בסוף השנה, אני צריך חברה שתמצא שוכר ותתנהל מולו כי אין לי זמן לזה, אתם מתעסקים בניהול נכסים שהם חנויות?

תשובה:
שלום, כמובן שאנחנו מתעסקים בניהול נכסים מסחריים. הנך מוזמן ליצור קשר בטל' : 09-9550777

5/5 - (220 votes)
אלון לוי, עו"ד

אלון לוי, עו"ד

ליעוץ חייגו 09-9550777

שתף מאמר זה