קצת על המשרד

אודות

משרדו של עורך דין אלון לוי יושב בעיר הוד השרון ומתמחה בענפי המשפט האזרחי מסחרי ובניסוח חוזים הסכמים מכל הסוגים עם התמחות במקרקעין ( נדל"ן ). אנו מודעים כי על מנת לחתום על חוזה דרושים שני צדדים, והבאת הצדדים לכדי חתימה זו משימה מאתגרת, המשלבת יכולות של גישור וניהול מו"מ בצורה חכמה וברגישות רבה. משרדנו ידוע כ"דיל מייקר" ומביא את העסקאות לידי חתימה וכל זאת תוך הגנה משפטית מלאה על הלקוח.

כמו כן המשרד מציע מענה מקצועי בתחומים משפטיים ומסחריים נוספים כגון דיני ירושה ועיזבון, עריכת צוואה, יפוי כח מתמשך, ייצוג בעלי עסקים, ליווי קבלנים , שירותי נוטריון ועוד. 

המשרד מברך ומעודד יוזמה עסקית. הוא משמש כחממה המגנה על לקוחותיו העסקיים: הוא מדריך אותם, מכוון אותם ומשמש להם "כאמא וכאבא" בעולם העסקים והנדל"ן הלא פשוט שאליו נכנסים.

התמחותנו העסקית ו"הנדלנית"  נותנת מענה לטיפול בכל סוגי העסקאות, תוך ליווי שוטף של שלכם  כל זאת – באחריות ובמקצועיות.

עורך דין אלון לוי, מייסד המשרד, בעל הבנה מעמיקה בתחום הנדל"ן והעסקים מה המאפשר  לו להעניק ללקוחותיו ערך מוסף, שלא ניתן לקבל כיום במשרדים אחרים. עם קשרים מרובים ורשת נטוורקינג גדולה של אנשי מקצוע, הוא מספק לכל אחד מלקוחותיו סיוע משפטי ייחודי ובהתאמה אישית וכך מאפשר להם לעבוד בראש שקט. 

משרדנו יושב בהוד השרון ונותן שירות גם בערים הסמוכות כגון רעננה וכפר סבא ומושבי השרון. 

ניתן ליצור איתנו קשר במספר דרכים:
שלחו הודעת וואטסאפ (כפתור מצד ימין למטה)
השאירו פרטים ע"י מילוי ה- טופס
או חייגו ל- 09-9550777